Корисно знати

АФА синьо-зелені водорості – запорука здоров’я!

АФА сине-зеленые водорослиАФА синьо-зелені водорості альгає – це чудовий продукт для підтримки здоров’я у хорошому стані. Останнім часом проводилося чимало наукових досліджень, спрямованих на аналіз імунно-підсилювальних можливостей, що виникають завдяки застосуванню АФА синьо-зелених водоростей. Місцем проживання є озеро Кламат в Орегоні, Америка.

Дані водорості представляють клас «ціанофіт-енергетично активні водні рослини», вони проростають у всіх краплях води, які наповнюються сонячними променями, тому місцем їх розвитку, як правило, виступають прибережні ґрунти та скелі.

За приблизною інформацією існує понад 50 тисяч представників ціанофітів, які перебувають у складі планктону та різних видів водоростей. Завдяки ціанофітам виробляється кисень та харчові інгредієнти..

АФА АФА синьо-зелені водорості альгае здатні у послідовному порядку підвищувати рівень енергії та оздоровлювати людину. Вони також надають невелику кількість необхідних нутрієнтів, які зазвичай відсутні в продуктах харчування. Усі нутрієнти є енергетиками, т.к. цю одиницю продуктів виготовляють із рослин, що розвиваються природно.
Крім того, такі водорості відрізняються своїм впливом на ракові клітини.

За своєю суттю, альгаї по мірі свого розвитку починають абсорбувати кожен мікроелемент, якими славиться води озера Кламат. Всі ці речовини потрібні для того, щоб забезпечувати правильне функціонування ензимів. Також у складі альгае знаходиться хлорофіл у великій кількості, завдяки чому їх відрізняє сильна детоксикантна дія..

Хлорофіл, як вважають багато професіоналів, є цінним елементом у боротьбі з раком. Його структурні особливості схожі на структуру гемоглобіну, що, швидше за все, позитивно позначається на оксигенації клітин. Крім того, альгає, як концентрат зеленої їжі, лужить організм. Такі водорості можуть знизити побічні наслідки для проведення хіміотерапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.