Корисно знати

Як правильно доглядати за обличчям!?

Як правильно доглядати за обличчям!?

Щоденний та правильний догляд за обличчям надзвичайно важливий для підтримання здорового та молодого вигляду шкіри. Правильний догляд за шкірою обличчя запобігає: процесу старіння, появі чорних цяток, прищів, нерівномірному тону обличчя.

 

✅Правила догляду за шкірою обличчя:
Щоденний догляд за особою надзвичайно важливий, але слід пам’ятати, що неправильно підібрані засоби догляду за обличчям можуть негативно вплинути на стан нашої шкіри. Необхідно звертати увагу на її тип, а також будь-які її особливості.
✔️Типи шкіри:
нормальна;
суха;
комбінована;
жирна.
✔️Проблеми зі шкірою:
капіляри;
надмірна чутливість;
вугровий висип;
алергічні реакції.

  • ✅Крок 1- ретельне очищення двічі на день Для цього використовують- пінки, гелі, міцелярну рідину, молочко
  • ✅Крок 2- тонізація Це - обов'язковий крок. Для цього використовують тонізуючі лосьони або гідро-міст
  • ✅Крок 3 – крем для обличчя Вранці використовують ніжні зволожуючі креми, які можна наносити під макіяж. Вони мають мати УФ-фільтри (SPF).

Увечері – креми з багатшим складом для відновлення та регенерації. Також не варто забувати про догляд за шкірою навколо очей, використовувати креми або гелі, щоб шкіра була пружною.

Денні препарати призначені для захисту шкіри від зовнішніх факторів, а нічні креми сприяють відновленню та регенерації епідермісу.

✅Правильний догляд за шкірою обличчя включає і регулярне відлущування відмерлих клітин шкіри. Залежно від потреб шкіри використовуйте скраби, гомажі , ензимні та кислотні пілінги поверхневої дії.

✅1-2 рази на тиждень необхідно використовувати маски для обличчя за типом та потребами шкіри – з очищуючою, зволожуючою або живильною дією, а також маски для зони навколо очей.

✅Резюме
Найкраща косметика для догляду за обличчям ефективна лише тоді, коли вона застосовується комплексно і регулярно. Важливим фактором є і якість косметичних засобів, що використовуються. На цьому не варто заощаджувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.